Hakkımızda

Aslanlar Metal Sanayi, 1980 yılından bu yana güneşle su ısıtma sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşlardandır. 1990 yılından itibaren ihtiyacı olan alüminyum profili kendi bünyesinde üretmeye başlayarak, kalitede istikrarı yakalamış ve yaygın bayi ağı ile ürünlerini Türkiye genelinde tüketiciye ulaştırmaktadır.

Aslanlar Metal Sanayi bununla yetinmeyip Güneş Kollektörü sektöründeki boşluğu doldurmak amacıyla yeni bir yatırım daha gerçekleştirmiştir. 2003 yılı sonlarında Ceyhan yolu üzerinde bulunan 5.000 m2 kapalı alana sahip tesisi de bünyesine alarak sektöre damgasını vurmuştur. 2004 yılında ise artan talebi karşılamak amacı ile Adana Organize Sanayi Bölgesinde 35.000 m2 açık alan ve 15.000 m2  kapalı alandan oluşan yeni bir tesis kurularak üretim aşamasında ihtiyaç duyulan alüminyum profil hammaddesi bu yeni tesiste üretilmektedir. Aslanlar Metal Sanayi gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yatırımlarına devam etmektedir.

Aslanlar Metal Sanayi 2008 yılı itibari ile Winas markası ile PVC kapı ve pencere üretimini gerçekleştirdi. PVC kapı ve pencere sektöründe kısa zamanda Türkiye ve Dünya' ya Winas markasını duyurmayı hedeflemektedir.

Aslanlar Metal Sanayi kaliteyi kendisine ilke edinmiş teknolojik alt yapıya ve konusunda uzman kadroya sahip bir kuruluştur. Bu amaçla kazancını sürekli yatırıma dönüştüren Aslanlar Metal Sanayi her geçen gün büyüyerek yeni istihdam yaratmakta ve ülke çağında marka olma yolunda ilerlemektedir.

Aslanlar Metal Sanayi geniş bayi ağı ve satış organizasyonu ile Türkiye' nin her noktasına ulaşmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kalite ve çevre değerinin bilincine varan şirketimiz bu bilinçle çalışmalarını sürdürmektedir.